Beko BBIM13300XPSE cena od 9 869 Kč | Pricemania

Beko BBIM13300XPSE

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, čištění trouby pyrolytické, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, černá Sháníte pečicí troubu do nové kuchyně? Vestavná trouba BEKO poskytne objem 72 l litrů a spoustu možností využití. ...viac

Popis

Vestavná trouba energetická třída A, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, čištění trouby pyrolytické, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, černá Sháníte pečicí troubu do nové kuchyně? Vestavná trouba BEKO poskytne objem 72 l litrů a spoustu možností využití. Klasický styl zaručuje univerzálnost vzhledu, ten je vhodný do většiny kuchyní. Trouba také disponuje kruhovým topným tělesem, to zajistí stejnou teplotu ve všech úrovních trouby. Pravý horký ohřev zvládá používat při pečení několik plechů současně, aniž by docházelo k míchání vůní. Díky závěsnému roštu nedochází ke kontaktu pekáče se stěnou trouby a prohřívání je tak rovnoměrné. Elektrickou pečicí troubu zapojíte do zásuvky díky síťovému kabelu, jenž je obsažen v balení. Energetická třída A je známkou nízké spotřeby elektrické energie, což jistě oceníte. Pyrolytický způsob čištění vám ušetří práci. Tento proces zahřeje troubu cca na 500 °C, u tohoto.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Beko, nejprohlíženější produkty Beko nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama