Beko BBIS13300XMSE cena od 11 990 Kč | Pricemania

Beko BBIS13300XMSE

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, černá Vybíráte do své kuchyně novou pečicí troubu? Vestavná trouba BEKO poskytne objem 72 l litrů a mnoho žádaných funkcí. Vyrobena je v klasickém ...viac

Popis

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 72 l, kruhové topné těleso a pravý horký vzduch, dětská pojistka a dotykové ovládání, V׊×H 59,5 × 59,4 × 56,7 cm, černá Vybíráte do své kuchyně novou pečicí troubu? Vestavná trouba BEKO poskytne objem 72 l litrů a mnoho žádaných funkcí. Vyrobena je v klasickém stylu, takže krásně zapadne do jakékoliv kuchyně. Trouba je vybavena také kruhovým topným tělesem, které zajistí totožnou teplotu ve všech úrovních trouby. Pravý horký ohřev umožňuje používat při pečení i několika plechů, aniž by došlo k míchání vůní. Se závěsnými rošty nedojde k doteku plechu se stěnou a pokrm se tak bude ohřívat rovnoměrně. Elektrickou pečicí troubu zapojíte do elektrické sítě za pomoci síťového kabelu, jenž je součástí balení. Energetická třída A+ značí nízkou spotřebu elektrické energie. Rozhodující vlastnosti vestavné trouby BEKO BBIS13300XMSE Vestavná trouba BEKO se stane chloubou vaší kuchyně Za pomoci kruhového topného tělesa je.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Beko, nejprohlíženější produkty Beko nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama