Beko BIM 22300 X

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vše o produktuvestavná elektrická trouba.. objem 71 l.. příkon 880 W.. horní a dolní těleso.. horkovzdušný ventilátor.. dotykový displej.. dětský zámek.. trojité sklo dveří.. vnitřní osvětlení.. 3D pečení.. režim gril.. rozmrazování.Beko BIM 22300 XModerní multifunkční trouba Beko zaujme na první pohled ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Vestavné pečicí trouby

Popis

Vše o produktuvestavná elektrická trouba.. objem 71 l.. příkon 880 W.. horní a dolní těleso.. horkovzdušný ventilátor.. dotykový displej.. dětský zámek.. trojité sklo dveří.. vnitřní osvětlení.. 3D pečení.. režim gril.. rozmrazování.Beko BIM 22300 XModerní multifunkční trouba Beko zaujme na první pohled svým povedeným designem, který kombinuje nerezovou ocel a tmavé sklo, což jsou materiály nejen dobře vypadající, ale také velmi odolné. Další předností tohoto řešení je velmi snadná údržba, neboť na hladkých plochách nemají tendenci ulpívat nečistoty a pravidelná údržba tak nezabere více než pár minut. Potěší také masivní nerezové madlo, které je tepelně izolováno, proto nehrozí jeho rozpalování ani při pečení na vysoké teploty.Moderní funkceTrouba je vybavena celkem trojicí topných těles — horním, spodním a kruhovým, umístěným za ventilátorem. Trouba si tak poradí s opravdu širokým spektrem programů, pomocí nichž lze připravit i méně běžné pokrmy. Jedná se například o grilovací režim, speciální 3D pečení vhodné například pro koláče, nebo šikovné rozmrazování, díky němuž budete moci začít s přípravou mražených pokrmů již pár minut po jejich vyjmutí z mrazáku.3D pečeníFunkce 3D pečení je zcela revoluční způsob, jak připravovat pečené pokrmy. Trouba aktivuje všechna topná tělesa a pomocí efektivního ventilátoru následně zajišťuje vícerozměrnou distribuci horkého vzduchu, díky čemuž budou pokrmy dokonale a rovnoměrně propečené ze všech stran.Celoskleněné dveřeDvířka trouby jsou vyrobena z trojitého varného skla, což znamená, že se nerozpalují a skvěle izolují teplo uvnitř, takže nedochází ke zbytečným energetickým ztrátám. Konstrukce dveří je také navržena tak, aby je bylo v případě potřeby možné snadno odejmout pro údržbu.Režim griluPokud aktivujete grilovací režim, trouba rozpálí horní těleso, pod nějž následně do bezprostřední blízkosti můžete vložit maso, sýry či zeleninu, a v domácích podmínkách tak připravit jídlo velmi podobné tomu z opravdového grilu.Horkovzdušný režimJestliže pečete nějaký pokrm, u nějž hrozí připalování okrajových stran, je ideální využít horkovzdušný režim. V tomto programu trouba nevyužívá klasická tělesa, ale pouze to kruhové, umístěné za ventilátorem. Pokrm se tak peče pouze horkým vzduchem, a nemůže docházet k připalování důsledkem sálavého tepla z jednoho směru.RozmrazováníNucená cirkulace teplého vzduchu umožňuje v troubě velmi rychle a efektivně rozmrazovat i větší množství potravin najednou, takže není problém takto urychlit přípravu například velkých kusů masa, jejichž přirozené rozmrzání by jinak zabralo mnoho hodin.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Beko, nejprohlíženější produkty Beko nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama