Beko BIM 22302 X cena od 5 289 Kč | Pricemania

Beko BIM 22302 X

TOP 4
Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Čistý design pro spokojené pečení!Hledáte vestavnou troubu, která vám nabídne plnou výbavu a příznivou cenu? Pak si pořiďte multifunkční troubu Beko BIM 22302 X v moderním nerezovém provedení, která se stane skvělým doplňkem vaší domácnosti. Nejenže ozdobí každou kuchyň, ale svým vybavením a technologií ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Vestavné pečicí trouby

Popis

Čistý design pro spokojené pečení!Hledáte vestavnou troubu, která vám nabídne plnou výbavu a příznivou cenu? Pak si pořiďte multifunkční troubu Beko BIM 22302 X v moderním nerezovém provedení, která se stane skvělým doplňkem vaší domácnosti. Nejenže ozdobí každou kuchyň, ale svým vybavením a technologií 3D pro vás připraví ty nejlahodnější pochoutky za zlomek času.Trouba s efektivním pečenímMultifunkční vestavná trouba Beko BIM 22302 X se skvěle hodí do každé kuchyně. Nabízí vnitřní objem 71 litrů a díky nízké spotřebě se řadí do energetické třídy A. Její největší předností je inovativní technologie 3D pečení, která aktivuje všechna topná tělesa a ventilátor pro vícerozměrnou distribuci tepla. Díky tomu připravíte až 3 různé pokrmy naráz, aniž by se vám navzájem promísily chutě a vůně. Současně zapnuté horní a spodní topné těleso spolu s horkým vzduchem zajistí rychlejší a mnohem efektivnější pečení.Vyberte si správný programTrouba nabízí 8 programů, mezi kterými vždy najdete ten správný. Nechybí zde oblíbený gril a ventilátor pro delikátní steaky, ryby nebo tousty. Potěší vás také funkce rozmrazování využívající nucené cirkulace vzduchu, se kterou budou suroviny právě vytažené z mrazáku připravené během chvilky k dalšímu použití. Samozřejmostí je horní a spodní pečení a horký vzduch, které dodají každému koláči krásnou nadýchanost a urychlí celý proces přípravy.Snadná manipulace s plechyNa ovládacím panelu najdete digitální displej a dvě otočné tlačítka se zámkem, které lze pro snadnou údržbu zatlačit do úrovně přední plochy panelu. Pomocí displeje snadno nastavíte dobu pečení, teplotu nebo denní čas. Trouba je vybavena teleskopickými výsuvy, které jsou dokonalým pomocníkem při přípravě každého jídla. Nezáleží na tom jak velké a těžké plechy použijete, manipulace s nimi bude díky těmto výsuvům hračka.Snadné čištěníDíky rovnoměrnému halogenovému osvětlení budete mít perfektní kontrolu nad děním ve vaší troubě. K výhodám patří trojité sklo dveří, které brání úniku tepla z trouby, a jejich celoskleněné vnitřní provedení značně usnadňující údržbu. Navíc se na vnitřní straně dveří nachází grafický manuál správného pečení, takže při každém otevření trouby budete mít tyto praktické tipy ihned na očích. Rodiny s malými dětmi potěší dětský zámek. Součástí trouby jsou 1 plech a 1 rošt.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Beko, nejprohlíženější produkty Beko nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama