Candy FCS 615 X cena od 4 499,00 Kč | Pricemania

Candy FCS 615 X

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 4 622,00 Kč Info v obchodě Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba Candy FCS615X/C.Vestavná trouba Candy v nerezovém provedení je ten správný pomocník v přípravě pokrmů. Disponuje nabídkou funkcí, které zajistí maximální komfort při pečení. Vnitřní objem 65 l umožní bez potíží připravit oběd pro celou rodinu. Z programů vám nabídne statický program, ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Vestavná trouba Candy FCS615X/C.Vestavná trouba Candy v nerezovém provedení je ten správný pomocník v přípravě pokrmů. Disponuje nabídkou funkcí, které zajistí maximální komfort při pečení. Vnitřní objem 65 l umožní bez potíží připravit oběd pro celou rodinu. Z programů vám nabídne statický program, gril, gril + ventilátor a variantu horního a dolního ohřevu + ventilátor, která zajistí rychlejší pečení. Všechna nastavení provedete za pomocí dotykového displeje a otočných knoflíků.Radost z pečení.Speciální povrchová úprava nerezu eliminuje zanechávání otisků prstů, spotřebič tak bude mít vždy dokonalý vzhled. Dvířka jsou vyrobena z dvojitého bezpečnostního skla a dochází u nich k tangenciálnímu ochlazování, bezpečné pečení je tak samozřejmostí. Rodinám s dětmi přijde vhod dětská pojistka, která zablokuje tlačítka. S praktickým vnitřním osvětlením budete mít přehled nad připravovaným jídlem. Určitě vás potěší také elektronická minutka s odloženým startem nebo programátor pečení. Přístup k připravovaným pokrmům vám usnadní teleskopické výsuvy. V rámci příslušenství obdržíte 1× plech a 1× rošt.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Candy, nejprohlíženější produkty Candy nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama