Haier HWO60SM5F8BH cena od 19 990 Kč | Pricemania

Haier HWO60SM5F8BH

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba parní, objem 70 l, gril, horní ohřev, parní pečení, pravý horký vzduch, ventilátor, statické pečení a nádržka na vodu, displej, dotykové ovládání, elektronická regulace teploty, termostat, tlumené zavírání dvířek, vnitřní osvětlení a prostor na plechy, V׊×H 59,5 × 59,5 × 54,6 cm HaierCandyHooverVypnutoNení ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Vestavné pečicí trouby

Popis

Vestavná trouba parní, objem 70 l, gril, horní ohřev, parní pečení, pravý horký vzduch, ventilátor, statické pečení a nádržka na vodu, displej, dotykové ovládání, elektronická regulace teploty, termostat, tlumené zavírání dvířek, vnitřní osvětlení a prostor na plechy, V׊×H 59,5 × 59,5 × 54,6 cm HaierCandyHooverVypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!VypnutoParní vestavná trouba HAIER HWO60SM5F8BH Hledáte do své domácnosti troubu, která splní všechna vaše očekávání? Trouba HAIER HWO60SM5F8BH je pro vás přesně to pravé. Nabídne vám objem krásných 70 litrů, díky kterému vytvoříte hned několik pokrmů najednou. Trouba HAIER HWO60SM5F8BH se intuitivně ovládá pomocí dotykového displeje s praktickým otočným voličem. Propojením s aplikací hOn získáte mnoho receptů, rad a tipů. VypnutoKlíčové vlastnosti vestavné trouby HAIER HWO60SM5F8BHTrouba I-Turn Series 4Recepty v aplikaciKonektivita a ovládání trouby s app hOnPerfektní.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Haier, nejprohlíženější produkty Haier nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama