Mora VTCS777BX | Pricemania

Mora VTCS777BX

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 77 l, gril a pravý horký vzduch, teleskopické vysouvání plechu, čištění trouby katalytické, časovač a dětská pojistka, V׊×H 59,5 × 59,5 × 56,4 cm, nerez Pro vaši kuchyň by vám mohla vyhovovat elektrická trouba MORA VTCS 777 BX. Oceníte její bytelné provedení ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Nejoblíbenější produkty v kategórií Vestavné pečicí trouby

Popis

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 77 l, gril a pravý horký vzduch, teleskopické vysouvání plechu, čištění trouby katalytické, časovač a dětská pojistka, V׊×H 59,5 × 59,5 × 56,4 cm, nerez Pro vaši kuchyň by vám mohla vyhovovat elektrická trouba MORA VTCS 777 BX. Oceníte její bytelné provedení a vnitřní provedení ve formě kamenné pece. Trouba je vybavena funkcí parního vaření, které oceníte pro zdravou přípravu jídla se zachováním vitamínů i stopových prvků. Pyšní se objemem 77 l. Pro ovládání trouby jsou připraveny digitální programovací hodiny s odloženým startem i automatickým vypnutím a ergonomický knoflík. Samozřejmostí je dvojité vnitřní osvětlení trouby MORA VTCS 777 BX. Zvolte si jeden z 22 programů pro vaše jídlo. Při otevírání a zavírání dvířek oceníte jejich tlumené provedení. Speciální dvířka CoolDoor jsou vybavena trojitým sklem, zůstanou chladná za každých okolností. Klíčové vlastnosti.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Mora, nejprohlíženější produkty Mora nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama