Teka HLB 8400 BK cena od 9 999 Kč | Pricemania

Teka HLB 8400 BK

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vestavné pečicí trouby

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 70 l, gril, horní ohřev, kruhové topné těleso, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev a ventilátor, časovač, dětská pojistka, dotykové ovládání a ochlazovací systém, V׊×H 59,5 × 59,5 × 53,7 cm, černá Chcete do své nové kuchyně moderní pečicí troubu? ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 70 l, gril, horní ohřev, kruhové topné těleso, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev a ventilátor, časovač, dětská pojistka, dotykové ovládání a ochlazovací systém, V׊×H 59,5 × 59,5 × 53,7 cm, černá Chcete do své nové kuchyně moderní pečicí troubu? Vestavná trouba TEKA nabízí objem 70 l litrů a mnoho užitečných využití. Nabízí klasický design, ten krásně zapadne do všech kuchyní. Samozřejmostí je u této vestavné trouby jak horní, tak dolní topné těleso pro rovnoměrné propečení pokrmů. Je vybavena také kruhovým topným tělesem, to zaručuje stejnou teplotu ve všech úrovních trouby. Ventilátor rozvádí teplý vzduch po celé troubě a urychluje tak pečení. Chvátáte a potřebujete péci více jídel současně? Pravý horký ohřev umožní péct s použitím i několik plechů najednou, aniž by docházelo k míchání vůní. Výsuvné rošty zajišťují snazší manipulaci. Elektrická pečicí trouba se připojuje do elektrické sítě pomocí.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Vestavné pečicí trouby Teka, nejprohlíženější produkty Teka nebo nejlevnejší Vestavné pečicí trouby.

Reklama