Einhell RT-RH 20

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Vrtací kladiva

Kladivo vrtací EINHELL RT-RH 20.Popis:.Toto vrtací kladivo je díky elektronické regulaci otáček ideální pro práce vyžadující přesnost a citlivou ruku (např. vrtání do dlaždiček) .Ergonomická rukojeť s vibrace absorbujícím chodem zaručuje pohodlnou práci. .Ať už jej budete používat pro práci s dlátem, ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Vrtací kladiva

Popis

Kladivo vrtací EINHELL RT-RH 20.Popis:.Toto vrtací kladivo je díky elektronické regulaci otáček ideální pro práce vyžadující přesnost a citlivou ruku (např. vrtání do dlaždiček) .Ergonomická rukojeť s vibrace absorbujícím chodem zaručuje pohodlnou práci. .Ať už jej budete používat pro práci s dlátem, či s ním budete vrtat s pomocí kovového hloubkoměru - RT-RH 20 bude vždy Vaší oporou během práce. .Elektronická regulace otáček s přednastavením .Změna směru otáčení .Vypnutí otáčení .Vypnutí příklepu .SDS.Kovový hloubkový doraz .Přídavná rukojeť .Kovová převodová hlava .Sponka na kabel pro snadné ukládání .Kufřík pro přenos a ukládání.Parametry:.Síťová přípojka: 230 V / 50 Hz .Příkon: 600 W .Otáčky: 0 - 1200 / min .Počet příklepů / síla: 0 - 5800 / min / 1,8 J .Vrtný výkon (beton): 20 mm.Délka kabelu: 3 m.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • O výrobci EINHELL
  • Značková kvalita za příznivou cenu
  • To je filozofie, s kterou německá společnost Einhell vyvíjí a nabízí produkty pro kutily a obchodníky na domov, zahradu a rekreační využití. Stálá vysoká kvalita našich výrobků a atraktivní cenová politika, která je zaměřena na stabilitu jsou základní faktory úspěchu, které nás provází už od začátku. Naše produktová politika je založena na schopnosti reagovat rychleji a být více flexibilní a inovativní než konkurence.
  • Společnost působí na celém světě, aby pokryla potřeby specializovaných prodejen, dodavatelů, zahradních center a zákazníků diskontních prodejen.
  • Styl, stejně jako kvalita dělá výrobek atraktivním. Proto všechny naše produkty představují unikátní, výrazný tvar a design.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Vrtací kladiva Einhell, nejprohlíženější produkty Einhell nebo nejlevnejší Vrtací kladiva.

Reklama