Delonghi UHX17

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Zvlhčovače vzduchu

Nadechněte seDráždí vám nebo vašim dětem suchý vzduch oči, nos a začínáte pociťovat počínající příznaky alergie nebo astmatu? Na cestě za příjemnějším a zdravým vzduchem bude velkým pomocníkem zvlhčovač DeLonghi UHX17.  Technologie Microdrop ničí bakterie a dále snižuje teplotu vycházející páry.Konec ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Zvlhčovače vzduchu

Popis

Nadechněte seDráždí vám nebo vašim dětem suchý vzduch oči, nos a začínáte pociťovat počínající příznaky alergie nebo astmatu? Na cestě za příjemnějším a zdravým vzduchem bude velkým pomocníkem zvlhčovač DeLonghi UHX17.  Technologie Microdrop ničí bakterie a dále snižuje teplotu vycházející páry.Konec nezdravému dýcháníDíky výkonu 200 W se šíří zvlhčený vzduch rovnoměrně po místnostech do velikosti 60 m3. Nezanechává po sobě stopy bílého prachu ani mokré skvrny. Během použití je přístroj zcela bezpečný. Vycházející pára má totiž teplotu 55 – 65 °C. Intenzitu páry lze nastavit na 230 ml/h a až 7 hodin nepřetržitého provozu. Indikátor vody včas upozorní na její nedostatek. Pokud je nádobka na vodu prázdná, přístroj se automaticky vypne. Prachový filtr zajistí čistý a zdravý vzduch.Jednoduché použitíNemějte obavy ze složitého ovládání přístroje. Stačí  pouze vyjmout nádobku na vodu s kapacitou 1,6 l, naplnit ji běžnou vodou z kohoutku a vrchní část zvlhčovače opět připevnit ke zbylé části. Nyní už pouze  zapojte do elektřiny, stiskněte tlačítko ON a za necelých 5 minut se dočkáte první páry. Pokud toužíte po oblíbené vůni, přidejte několik kapek vonného aroma na vrchní část zvlhčovače. Vzduch bude během chvilky prosycen příjemnou vůní. Nikdy nepřidávejte aroma přímo nádoby na vodu! Části zvlhčovače vzduchu je možné omýt přímo pod tekoucí vodou, nepoužívejte však žádné chemické prostředky. Jednou týdně je vhodné vyčistit přístroj vinným octem.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Zvlhčovače vzduchu Delonghi, nejprohlíženější produkty Delonghi nebo nejlevnejší Zvlhčovače vzduchu.

Reklama