Nanosol Sada na auto Nanostěrače

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Autokosmetika na sklo

Sada na auto: NANOstěrače Praktická sada autokosmetiky pro kompletní péči o skla auta. A to jak zvenku, zevnitř a mysleli jsme i na brýle. Čistič skel ECOline usnadní práci s nečistotami na čelním skle.snadno jej zvenku vyčistí a beze šmouh. Jeho menší obdoba Čistič interiérových skel v kombinaci s Magickou ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Nejoblíbenější produkty v kategórií Autokosmetika na sklo

Popis

Sada na auto: NANOstěrače Praktická sada autokosmetiky pro kompletní péči o skla auta. A to jak zvenku, zevnitř a mysleli jsme i na brýle. Čistič skel ECOline usnadní práci s nečistotami na čelním skle.snadno jej zvenku vyčistí a beze šmouh. Jeho menší obdoba Čistič interiérových skel v kombinaci s Magickou utěrkou udělá radost v interiéru. Zajistí čistá skla zevnitř vozu. Navíc se svou velikostí pohodlně vejde do dveřní přihrádky každého auta. Nanostěrače zase usnadní jízdu ve špatném počasí. Přední sklo a světla pokryjí neviditelnou vrstvou, na které nečistoty a voda méně ulpívají. Takže při jízdě zvyšují viditelnost a lépe se sklo čistí. Navíc sada obsahuje praktický Čistič na brýle. Co tedy sada autokosmetiky obsahuje? Nejeodolnější NANOstěrače na trhu vydrží minimálně rok chránit čelní sklo Čistič skel ECOline (500 ml) zase usnadní čištění venkovních skel a zrcátek S vnitřními skly zase pomůže Čistič interiérových skel (250 ml) Čistič brýlí Lunet ECO (250 ml) se hodí na diptrické i sluneční brýle Magická utěrka ideální na interiérová skla Co tato sada neobsahuje? Sady nejsou dárkové tzn. nedodjou Vám v krásné černé krabici se stuhou. Sady jsou tedy tématicky poskládané produkty za zvýhodněnou cenu. Pokud hledáte opravdový dárek, vyberte si Dárkový balíček nebo Dárkovou sadu.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Autokosmetika na sklo Nanosol, nejprohlíženější produkty Nanosol nebo nejlevnejší Autokosmetika na sklo.

Reklama