Sandisk CF Extreme Pro 128GB

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Compact Flash karty

Paměťová karta - rychlost čtení až 100 MB/s Extra rychlá karta Compact Flash s přenosovou rychlostí až 100 MB/s, takže je jasně předurčená pro nejnáročnější profesionály. Spolu s excelentní kapacitou 128 GB zaručuje Vašemu fotoaparátu téměř neustálou připravenost k fotografování. Karta je ideální především ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Nejoblíbenější produkty v kategórií Compact Flash karty

Popis

Paměťová karta - rychlost čtení až 100 MB/s Extra rychlá karta Compact Flash s přenosovou rychlostí až 100 MB/s, takže je jasně předurčená pro nejnáročnější profesionály. Spolu s excelentní kapacitou 128 GB zaručuje Vašemu fotoaparátu téměř neustálou připravenost k fotografování. Karta je ideální především pro sekvenční fotografování, využití RAW a TIFF formátu a záznam videosekvencí. Karta je díky vysoké odolnosti vhodná i pro použití v extrámních podmínkách.Parametry a specifikace:Typ:Compact FlashKapacita: 128 GBRychlost: 100 MB/sDalší vlastnosti:Přenosový režim UDMA 6 (pracuje ve všech režimech)POWER CORE CONTROLLERENHANCED SUPER-PARALLEL PROCESSINGCFA specifikace typ IOchrana proti nárazuVnitřní dvojitý RTV silikonový ochraný obal chránící proti vlhku a mokruOdolný teplotám v rozsahu -25 až 85°CUpozornění:Před nákupem si ověřte u výrobce Vašeho zařízení, že podporuje paměťové karty této velikosti a souborový systém FAT32. Kartu vždy formátujte přímo v zařízení, ve kterém ji chcete používat.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Compact Flash karty Sandisk, nejprohlíženější produkty Sandisk nebo nejlevnejší Compact Flash karty.

Reklama