Sandisk CF Extreme Pro 256GB cena od 6 079 Kč | Pricemania

Sandisk CF Extreme Pro 256GB

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Compact Flash karty

Získejte přesně takové záběry, jaké chcete s profesionálními SanDisk Extreme® CompactFlash® kartami. S rychlostí zápisu a čtení až 160MBs uvidíte, že je zapotřebí víc, než jen výborný SLR fotoaparát, abyste uskutečnili své představy.. Vyměnitelné paměťové médium umožňuje data přepisovat a mazat tak často, ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Nejoblíbenější produkty v kategórií Compact Flash karty

Popis

Získejte přesně takové záběry, jaké chcete s profesionálními SanDisk Extreme® CompactFlash® kartami. S rychlostí zápisu a čtení až 160MBs uvidíte, že je zapotřebí víc, než jen výborný SLR fotoaparát, abyste uskutečnili své představy.. Vyměnitelné paměťové médium umožňuje data přepisovat a mazat tak často, jak je nutné.. Doporučujeme pro nejmodernější nebo profesionální digitální fotoaparáty.. Vhodné pro koncová zařízení s CompactFlash typu I a II.. Prodloužený testovaný teplotní rozsah od -25°C až 85°C.. Podporuje VPG 65 se specifikací pro nahrávání videa s rozlišením až 4k.. Podporuje UDMA 7 režim zpětně kompatibilní.. Voděodpudivá, odolná vůči vibracím a vysokým teplotám.. Součástí balení je plastová krabička na kartu.. Max. přenosová rychlost: 160 MBs.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Compact Flash karty Sandisk, nejprohlíženější produkty Sandisk nebo nejlevnejší Compact Flash karty.

Reklama