Sandisk CF Extreme Pro 32GB cena od 1 009 Kč | Pricemania

Sandisk CF Extreme Pro 32GB

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Compact Flash karty

Paměťová karta - rychlost 90 MB/s Extra rychlá karta Compact Flash s přenosovou rychlostí 90 MB/s, určená pro nejnáročnější profesionály. Spolu s obrovskou kapacitou 32 GB zaručuje Vašemu fotoaparátu téměř neustálou připravenost k fotografování. Karta je ideální především pro sekvenční fotografování, ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Compact Flash karty

Popis

Paměťová karta - rychlost 90 MB/s Extra rychlá karta Compact Flash s přenosovou rychlostí 90 MB/s, určená pro nejnáročnější profesionály. Spolu s obrovskou kapacitou 32 GB zaručuje Vašemu fotoaparátu téměř neustálou připravenost k fotografování. Karta je ideální především pro sekvenční fotografování, využití RAW a TIFF formátu a záznam videosekvencí. Karta je díky vysoké odolnosti vhodná i pro použití v extrámních podmínkách.Parametry a specifikace:.Typ:.Compact Flash.Kapacita: .32 GB.Rychlost:.600x (90 MB/s).Další vlastnosti:.Přenosový režim UDMA 6 (pracuje ve všech režimech).POWER CORE CONTROLLER.ENHANCED SUPER-PARALLEL PROCESSING.CFA specifikace typ I.Ochrana proti nárazu.Vnitřní dvojitý RTV silikonový ochraný obal chránící proti vlhku a mokru.Odolný teplotám v rozsahu -25 až 85°C.Upozornění:.Před nákupem si ověřte u výrobce Vašeho zařízení, že podporuje paměťové karty této velikosti a souborový systém FAT32. Kartu vždy formátujte přímo v zařízení, ve kterém ji chcete použ.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Compact Flash karty Sandisk, nejprohlíženější produkty Sandisk nebo nejlevnejší Compact Flash karty.

Reklama