Bridgestone Potenza RE050A 275/30 R20 97Y

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Letní pneumatiky

BRIDGESTONE potenza re050a 275/30 R20 97Y ROF XL, letní pneu, osobní a SUV, sleva DOT,.Pneu Bridgestone Potenza RE050A.Každý rok si v Evropě stále více řidičů vybírá pneumatiky Bridgestone. Jsou to řidiči, kteří si řízení užívají, kteří chápou význam pneumatik a kteří chtějí získat ze svého vozu maximum. ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Letní pneumatiky

Popis

BRIDGESTONE potenza re050a 275/30 R20 97Y ROF XL, letní pneu, osobní a SUV, sleva DOT,.Pneu Bridgestone Potenza RE050A.Každý rok si v Evropě stále více řidičů vybírá pneumatiky Bridgestone. Jsou to řidiči, kteří si řízení užívají, kteří chápou význam pneumatik a kteří chtějí získat ze svého vozu maximum. Od sportovních výkonů, přes špičkové pohodlí, po nekompromisní chování v terénu…  Bridgestone Potenza je pro Vás ta správná pneumatika.Pneu Bridgestone Potenza re050A – dokonalá preciznost.Vysokovýkonné pneumatiky Potenza jsou založeny na kultuře preciznosti, vybudované na nejnáročnějších závodních okruzích F1. Díky speciální konfiguraci bloků a žeber je tato pneu velmi tichá skvěle ovladatelná. Tato pneumatika je určena pro vysoce výkonné vozy a sportovní řidiče.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Letní pneumatiky Bridgestone, nejprohlíženější produkty Bridgestone nebo nejlevnejší Letní pneumatiky.

Reklama