Bridgestone Turanza T005 235/45 R18 94W

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Letní pneumatiky

Bridgestone Turanza T005. Nová vlajková loď cestovní řady Touring; u níž bylo dosaženo nevídanéharmonie mezi bezpečností; pohodlím; odolností a vlastnostmi; které mají vliv na životníprostředí; představuje prototyp nejnovější technologie společnosti Bridgestone. Udělejte si tedypohodlí a vychutnejte ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Letní pneumatiky

Popis

Bridgestone Turanza T005. Nová vlajková loď cestovní řady Touring; u níž bylo dosaženo nevídanéharmonie mezi bezpečností; pohodlím; odolností a vlastnostmi; které mají vliv na životníprostředí; představuje prototyp nejnovější technologie společnosti Bridgestone. Udělejte si tedypohodlí a vychutnejte si jízdu v jakýchkoli podmínkách a do libovolného cíle.Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky:- optimální přilnavost a stabilita umožňující spolehlivě zabrzdit na mokrém povrchu- mimořádná stabilita při vysokých rychlostech a výkon na velké vzdálenosti umožňující hladkoua pohodlnou jízdu- nové úrovně účinnosti kombinující nízký valivý odpor s mimořádně tichou jízdou.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Letní pneumatiky Bridgestone, nejprohlíženější produkty Bridgestone nebo nejlevnejší Letní pneumatiky.

Reklama