Bridgestone Turanza T001 225/45 R17 91W

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Letní pneumatiky

BRIDGESTONE turanza t001 225/45 R17 91W ROF, letní pneu, osobní a SUV, sleva DOT,.Letní pneumatika.Bridgestone Turanza T001 je novou vlajkovou lodí v oblasti cestovních pneumatik.od společnosti Bridgestone. Díky vyspělé konstrukci běhounu a pokrokové.technologii běhounu se zaměřením na bezpečnost, životnost ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Letní pneumatiky

Popis

BRIDGESTONE turanza t001 225/45 R17 91W ROF, letní pneu, osobní a SUV, sleva DOT,.Letní pneumatika.Bridgestone Turanza T001 je novou vlajkovou lodí v oblasti cestovních pneumatik.od společnosti Bridgestone. Díky vyspělé konstrukci běhounu a pokrokové.technologii běhounu se zaměřením na bezpečnost, životnost a komfort se tato.pneumatika řadí do TOP produktů v daném segmentu. Postupně by tato pneumatika.měla nahrazovat velmi oblíbenou pneu Bridgestone Turanza ER300.Bridgestone Turnza T001 se zaměřuje na vozy od kompaktních modelů až po premiové.sedany. Tyto pneu jsou zkonstruovány tak, aby ideálně zkombinovali bezpečnost a.hospodárný provoz.Bezpečnost:.Díky pokrokovému dezénu s vysokým obsahem siliky, který zajišťuje optimální.kontakt s vozovkou je dosažena maximální brzdná dráha a bezpečná ovladatelnost.Asymetrický dezén se širokými odvodňovacími drážkami zajišťuje vysokou odolnost.vůči aquaplaningu. Oproti pneumatice Bridgestone ER300 vykazuje T001 o 2%.kratší brzdnou dráhu na mokru.Hospodárný provoz:.Tvar a konstrukce kostry u této pneu jsou optimalizovány tak, aby bylo dosaženo.co možná nejlepšího kompromisu mezi dobrou ovladatelností a jízdním komfortem.Bridgestone T001 již dnes splňuje hlukové normy, které by měli platit od roku.2016. Vyvážené vlastnosti pneumatiky Bridgestone Turanza T001 jsou docílené.také unikátní patentovanou směsí Bridgestone NanoPro-Tech™ zajišťující mimo.jiné nízký valivý odpor a sníženou spotřebu paliva.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Letní pneumatiky Bridgestone, nejprohlíženější produkty Bridgestone nebo nejlevnejší Letní pneumatiky.

Reklama