Continental PremiumContact 6 275/40 R21 107V

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Letní pneumatiky

PremiumContact 6 Nová úroveň komfortu. Vývoj byl u nové PremiumContact™ 6 zaměřen na vyřešení konfliktu cílů: Bezpečnost bez kompromisu Crystal silica composition Zajišťuje spolehlivý brzdný výkon na mokru pro jakékoliv vozidlo Umožňuje zlepšení některých dalších kritérií při zachování vynikající výkonů ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Letní pneumatiky

Popis

PremiumContact 6 Nová úroveň komfortu. Vývoj byl u nové PremiumContact™ 6 zaměřen na vyřešení konfliktu cílů: Bezpečnost bez kompromisu Crystal silica composition Zajišťuje spolehlivý brzdný výkon na mokru pro jakékoliv vozidlo Umožňuje zlepšení některých dalších kritérií při zachování vynikající výkonů v oblasti bezpečnosti Pohodlná jízda po celou dobu životnosti Na opotřebení optimalizovaná směs polymerů Přináší vynikající zvýšení kilometrového výkonu o více než 15% Tichý dezén s vyšší tuhostí Umožňuje řidiči vychutnat vyšší kvalitu jízdy s nižší úrovní hluku Inovovaná směs polymerů Technologie Nové polymery zlepšují kontakt s povrchem vozovky a zároveň zvyšují odolnost dezénu Headline Optimalizovaná kontaktní plocha a inovovaná směs polymerů zlepšuje komfort jízdy a zároveň prodlužuje životnost Přínos pro zákazníka: Nová, na životnost optimalizovaná, směs polymerů pneumatiky PremiumContact™ 6 přináší zvýšení životnosti až o 15%. ​ Tichý dezén s vyšší tuhostí Technologie Optimalizováním zaplněnosti dezénu a celkové tuhosti nového dezénu se dosáhlo výborného kilometrového výkonu a zároveň tiché a komfortní jízdy Headline Komfortní vyladění kontaktní stopy s novým tužším dezénem Přínos pro zákazníka: Dezén PremiumContact™ 6 byl optimalizován pro lepší komfort jízdy, vyšší životnost a tišší provoz snížení o 1 dB. Sportovní jízda Vylepšený design makro-bloků Osvědčená technologie ze SportContact™ 6 je transformována do PremiumContact™ 6 pro splnění požadavku na sportovní jízdu Geometrie asymetrického žebra Citlivá reakce na pohyb volantu a excelentní držení směru jízdy Inovovaný design makro-bloků Technologie Vnější rameno obsahuje tři nové prvky: 1. Větší ramenní bloky 2. Vzájemně provázané a zdvojené elementy 3. Systém makrobloků Tato komplexní struktura ramenních bloků zajišťuje špičkový přenos bočních sil Headline Optimalizovaný design makro-bloků zlepšuje handling Přínos pro zákazníka: Nový dezén PremiumContact™ 6 převzal koncept vnějšího ramene ze SportContact™ 6 pro dosažení maximální kontroly a stability v zatáčkách. Asymetrická geometrie drážek Technologie Nová geometrie asymetrického žebra vede ke zlepšení tuhosti dezénu a ke snížení deformace bloků. Výsledkem je lepší adheze při působení velkých bočních sil. Headline Na handling optimalizovaná geometrie asymetrického žebra Přínos pro zákazníka: Nový dezén PremiumContact™ 6 zavádí nový prvek, který zvyšuje tuhost profilu a zlepšuje handling.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Letní pneumatiky Continental, nejprohlíženější produkty Continental nebo nejlevnejší Letní pneumatiky.

Reklama