Beldray ICE CUBE PLUS PERSONAL SPACE COOLER cena od 649 Kč | Pricemania

Beldray ICE CUBE PLUS PERSONAL SPACE COOLER

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Mobilní klimatizace

Ochlazovač výkon 5 W, objem nádržky na vodu 600 ml, počet rychlostí 3, nastavitelný úhel sklonu a ochlazovač Originální způsobjak se zchladitPřenosný ochlazovač vzduchu Ice Cube Plus značky Beldray vám zpříjemní horké letní dny a poskytne tolik potřebné osvěžení. Rychlost otáčení větráku lze nastavit ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Ochlazovač výkon 5 W, objem nádržky na vodu 600 ml, počet rychlostí 3, nastavitelný úhel sklonu a ochlazovač Originální způsobjak se zchladitPřenosný ochlazovač vzduchu Ice Cube Plus značky Beldray vám zpříjemní horké letní dny a poskytne tolik potřebné osvěžení. Rychlost otáčení větráku lze nastavit celkem ve třech stupních, a kromě toho je Ice Cube Plus vybaven 7barevnýmpodsvícením – nabízí tak skutečně originální způsob,jak překonat teplé dny. PŘÍKON5 W ROZMĚRY16,5 × 15,7 × 16,2 cm POČET RYCHLOSTÍ3 Chladí a čistí vzduchKompaktní jednotka je snadno ovladatelná pomocí tlačítek. Disponuje dvěma vyjímatelnými chladícími nádobami s kombinovanou kapacitou 600 ml (2× 300 ml), které stačí naplnit vodou, vložit do mrazáku a poté do ochlazovače. Vyjímatelný filtr vzduchu můžete čistit i v myčce na nádobí. Ochlazovač lze použít kdekolivDíky kompaktním.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Mobilní klimatizace Beldray, nejprohlíženější produkty Beldray nebo nejlevnejší Mobilní klimatizace.

Reklama