Domo DO806GO | Pricemania

Domo DO806GO

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Stolní trouby na pečení

Mini trouba objem 20 l, příkon: 1650 W, nastavitelný časovač, nastavitelný termostat, přepínač topných těles: spodní ohřev/horní ohřev/horní a spodní ohřev, manuální ovládání, 3 různé polohy roštu, příslušenství: kovový rošt, pečící plech, držák na vytahování plechu a podtácek Chcete do své domácnosti ...viac

Je nám líto. Tento produkt neni aktuálně v nabídce žádného e-shopu na Pricemánii.

Popis

Mini trouba objem 20 l, příkon: 1650 W, nastavitelný časovač, nastavitelný termostat, přepínač topných těles: spodní ohřev/horní ohřev/horní a spodní ohřev, manuální ovládání, 3 různé polohy roštu, příslušenství: kovový rošt, pečící plech, držák na vytahování plechu a podtácek Chcete do své domácnosti nebo třeba na chalupu pořídit troubu, ale potýkáte se s nedostatkem prostoru? Problém vyřešíte pořízením mini trouby - malého, ale výkonného pomocníka. Elektrická mini trouba DO806GO od DOMO v elegantním provedení černé barvy se hodí kamkoliv. Má objem 20 l a příkon 1650 W. Disponuje nastavitelným termostatem na 70 - 230 °C a přepínačem topných těles na spodní, horní a kombinovaný ohřev. Mini trouba DO806GO je velmi rychle nahřátá, nejvyšší teploty dosahuje již do 5 minut. Praktickým doplňkem pak pro vás jistě bude nastavitelný časovač až na 120 minut, který vás zvukovým signálem upozorní na uplynutí nastaveného času pečení. Klíčové.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Stolní trouby na pečení Domo, nejprohlíženější produkty Domo nebo nejlevnejší Stolní trouby na pečení.

Reklama