Domo DO806GO cena od 2 089 Kč | Pricemania

Domo DO806GO

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: 2 089 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Stolní trouby na pečení

Mini trouba objem 20 l, příkon: 1650 W, nastavitelný časovač, nastavitelný termostat, přepínač topných těles: spodní ohřev/horní ohřev/horní a spodní ohřev, manuální ovládání, 3 různé polohy roštu, příslušenství: kovový rošt, pečící plech, držák na vytahování plechu a podtácek Chcete do své domácnosti ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Mini trouba objem 20 l, příkon: 1650 W, nastavitelný časovač, nastavitelný termostat, přepínač topných těles: spodní ohřev/horní ohřev/horní a spodní ohřev, manuální ovládání, 3 různé polohy roštu, příslušenství: kovový rošt, pečící plech, držák na vytahování plechu a podtácek Chcete do své domácnosti nebo třeba na chalupu pořídit troubu, ale potýkáte se s nedostatkem prostoru? Problém vyřešíte pořízením mini trouby - malého, ale výkonného pomocníka. Elektrická mini trouba DO806GO od DOMO v elegantním provedení černé barvy se hodí kamkoliv. Má objem 20 l a příkon 1650 W. Disponuje nastavitelným termostatem na 70 - 230 °C a přepínačem topných těles na spodní, horní a kombinovaný ohřev. Mini trouba DO806GO je velmi rychle nahřátá, nejvyšší teploty dosahuje již do 5 minut. Praktickým doplňkem pak pro vás jistě bude nastavitelný časovač až na 120 minut, který vás zvukovým signálem upozorní na uplynutí nastaveného času pečení. Klíčové.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Stolní trouby na pečení Domo, nejprohlíženější produkty Domo nebo nejlevnejší Stolní trouby na pečení.

Reklama