TKG OT 2500 cena od 2 490 Kč | Pricemania

TKG OT 2500

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Stolní trouby na pečení

Nejen pro fandy nostalgie a stylu - retro trouba TKG OT 2500 ve velmi pěkném provedení. S objemem 19,5 litrů je ideálním rezervním přístrojem, skvělou volbou pro seniory a jednočlenné domácnosti nebo do kanceláře, na zahradu či na dovolenou do kempu. Jedinečný kultovní retro design zaručeně upoutá pozornost. ...viac

Popis

Nejen pro fandy nostalgie a stylu - retro trouba TKG OT 2500 ve velmi pěkném provedení. S objemem 19,5 litrů je ideálním rezervním přístrojem, skvělou volbou pro seniory a jednočlenné domácnosti nebo do kanceláře, na zahradu či na dovolenou do kempu. Jedinečný kultovní retro design zaručeně upoutá pozornost. Ale i po technické stránce má multifunkční trouba co nabídnout. Pomocí 60minutového časovače a termostatu můžete skvěle připravovat nejrůznější pokrmy, což vám usnadní i rozsáhlé příslušenství. Kompaktní multifunkční trouba ve stylovém retro designu·Časovač s automatickým vypnutím·Nastavitelná teplota až 230°C Multifunkční trouba·Plech na pečení·Grilovací rošt·Zásuvka na drobky.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Stolní trouby na pečení TKG, nejprohlíženější produkty TKG nebo nejlevnejší Stolní trouby na pečení.

Reklama