Bois 1920 Real Patchouly 100ml

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Unisex toaletní vody

Real Patchouly je orientální dřevitá vůně pro muže a ženy od italské značky nikových (niche) parfémů Bois 1920, založené původně v roce 1920 Guidem Galardim a znovu oživené v roce 2005 jeho vnukem Enzem. Každý z vonných výtvorů značky je unikátní, zrozený na základech dávné tradice s důrazem na špičkovou ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Unisex toaletní vody

Popis

Real Patchouly je orientální dřevitá vůně pro muže a ženy od italské značky nikových (niche) parfémů Bois 1920, založené původně v roce 1920 Guidem Galardim a znovu oživené v roce 2005 jeho vnukem Enzem. Každý z vonných výtvorů značky je unikátní, zrozený na základech dávné tradice s důrazem na špičkovou kvalitu surovin a jejich vonný charakter. Výjimkou není ani toaletní voda Real Patchouly, představující moderní, sofistikované a smyslné pojetí vůně pačuli. Vonná kompozice Bois 1920 Real Patchouly, díla samotného Enza Galardiho, se v hlavě otevírá akordy citronu, mandarinky, celerových semínek, kmínu, cedru, tymiánu a pelyňku (artemisia absinthium). V srdci zavoní pačuli, santalové dřevo, eukalypt a labdanum a základ tvoří tóny tabáku, vanilky, benzoinu, pižma a jantaru. Celkové smyslné a intenzivní aroma, mistrovsky vyváženě propojující balzámové, jantarové, hřejivě kořenité a dřevité stránky s ústřední pačuli, se dá bez uzardění nazvat přímo "žhavým". Toaletní voda Real Patchouly je nesmírně osobitá, odvážná a tak trochu nebezpečná a současně jí nechybí notná dávka harmonie a sofistikovanosti. Pravý vzácný parfumérský klenot, nabízející nesmírné bohatství vzrušujících olfaktorických podnětů. Výrazná, ale ne těžká, nebývale smyslná, ale současně kultivovaně vytříbená, toaletní voda Real Patchouly se hodí na celoroční nošení přes den i na večer. Nejlépe ale vynikne za podzimních večerů. Nadchne milovníky originálních zpracování tématu vůně pačuli, zejména těch s výraznými dřevitými, balzámovými a kořenitými stránkami. Vyzkoušet by ji měl také každý, kdo dokáže u parfémů ocenit skutečně špičkovou kvalitu a originalitu. Svého nositele Bois 1920 Real Patchouly vždy zahalí do naprosto luxusního aroma, plného hřejivé smyslnosti, a spolehlivě okouzlí všechny v okolí. Kromě nesmírně poutavé vůně nadchne Real Patchouly také balením. Všechny vůně značky Bois 1920 se světu představily v unikátních designových flakonech, které jsou pravými klenoty, stejně jako jejich nápadité uzávěry a luxusní krabičky. Výjimkou není ani toaletní voda Real Patchouly, v jejímž případě průzračný flakon, odhalující jantarově zbarvenou náplň, zdobí uzávěr s dekorem tmavého dřeva a doplňuje elegantní, jemně zlatavě zdobená krabička. Toužíte-li po vůni, která je v každém ohledu mistrovským dílem, nebo chcete obdarovat své blízké naprosto luxusním vonným dárkem, Bois 1920 Real Patchouly je tou pravou volbou. Bois 1920 Real Patchouly – intenzivní, smyslná i sofistikovaná toaletní voda s úchvatnou pačuli v hlavní roli.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Unisex toaletní vody Bois 1920, nejprohlíženější produkty Bois 1920 nebo nejlevnejší Unisex toaletní vody.

Reklama