Cartier Eau De Cartier Essence de Bois 100ml

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Unisex toaletní vody

Vůně Cartier Eau de Cartier Essence de Bois je speciálně navržena pro všechny výjimečné lidi, kteří se rádi řídí svojí intuicí a milují vše, co je nápadité. Tento převážně sladký parfém s pevným dřevitým základem je velice intenzivní, výrazný a má dlouhodobou výdrž. Vůně působí dynamickým dojmem, stejně ...viac

Nejoblíbenější produkty v kategórií Unisex toaletní vody

Popis

Vůně Cartier Eau de Cartier Essence de Bois je speciálně navržena pro všechny výjimečné lidi, kteří se rádi řídí svojí intuicí a milují vše, co je nápadité. Tento převážně sladký parfém s pevným dřevitým základem je velice intenzivní, výrazný a má dlouhodobou výdrž. Vůně působí dynamickým dojmem, stejně jako vás dokáže uklidnit. Eau de Cartier Essence de Bois je zkrátka ideální vůně pro celodenní nošení! Jedinečné složení vůně Cartier Eau de Cartier Essence de Bois se pozvolna otevírá elegantními bergamotovými notami, které jsou ozvláštněné netypickou kombinací vzácného yuzu a hravými lístky fialky. Tato směsice vás přímo pohladí na duši. V srdci vůně se ukrývají květinové tóny, kterým vévodí opojná levandule. Čisté aroma květin se dále proplétá s hřejivým agarovým dřevem, živočišnou ambrou, exotickým pačuli a drahocenným pižmem. .Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Občas na něm bývá nálepka s textem Tester, případně Demonstration. Vůně je ovšem zcela shodná s klasickým balením a není tedy ani silnější, ani slabší. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Unisex toaletní vody Cartier, nejprohlíženější produkty Cartier nebo nejlevnejší Unisex toaletní vody.

Reklama