Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde 125ml cena od 2 546 Kč | Pricemania

Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde 125ml

TOP 1
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 2 546 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Unisex toaletní vody

Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde je aromatická citrusová vůně pro ženy i muže. Autorem vůně se stala hvězda Thierry Wasser. Šťavnaté ovocné aroma je ukryto do flakonu typického pro kolekci Aqua Allegoria tentokrát v lehkém svěžím zeleném odstínu. Parfém Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde byl uveden ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde je aromatická citrusová vůně pro ženy i muže. Autorem vůně se stala hvězda Thierry Wasser. Šťavnaté ovocné aroma je ukryto do flakonu typického pro kolekci Aqua Allegoria tentokrát v lehkém svěžím zeleném odstínu. Parfém Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde byl uveden na trh v roce 2014. Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Občas na něm bývá nálepka s textem Tester, případně Demonstration. Vůně je ovšem zcela shodná s klasickým balením a není tedy ani silnější, ani slabší. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Unisex toaletní vody Guerlain, nejprohlíženější produkty Guerlain nebo nejlevnejší Unisex toaletní vody.

Reklama