Call of Duty: Black Ops Cold War cena od 1 509 Kč | Pricemania

Call of Duty: Black Ops Cold War

TOP 5
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 1 509 Kč Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top20 produktov z kategórie Hry na Xbox Series

Ikonická Black Ops série se vrací ve zbrusu nové podobě další generace jako Call of Duty®: Black Ops Cold War – přímé pokračování k původnímu a fanoušk. Ikonická Black Ops série se vrací ve zbrusu nové podobě další generace jako Call of Duty®: Black Ops Cold War – přímé pokračování k původnímu a fanoušky ...viac

Popis

Ikonická Black Ops série se vrací ve zbrusu nové podobě další generace jako Call of Duty®: Black Ops Cold War – přímé pokračování k původnímu a fanoušk. Ikonická Black Ops série se vrací ve zbrusu nové podobě další generace jako Call of Duty®: Black Ops Cold War – přímé pokračování k původnímu a fanoušky oblíbenému Call of Duty®: Black Ops. SINGLE PLAYER Black Ops Cold War vrhne fanoušky do zákulisí studené války a geopolitických bitev na začátku 80. let. Nic není tak, jak se zdá v poutavé kampani jednoho hráče, kde dojde ke konfrontaci hráče tváří v tvář s historickými postavami a tvrdou realitou v průběhu bojů po celém světě napříč ikonickými místy, jakými jsou východní Berlín, Vietnam, Turecko, sovětská Moskva a další. Jako elitní vojáci budete následovat stopy tajemné postavy jménem Perseus, která má za účel destabilizovat globální rovnováhu moci a průběh historie. Pronikněte do temného jádra globálního spiknutí spolu s ikonickými postavami Woodse, Masona a nových elitních vojáků, kteří se pokoušejí zamezit více jak deset let plánovanému spiknutí MULTIPLAYER Kromě kampaně poskytuje Black Ops Cold War další generaci boje pro více hráčů a zcela nový zombie zážitek, včetně sdíleného obsahu s úspěšným free-to-play Call of Duty Warzone battle royale. Black Ops Cold War bude obsahovat napříč konzolovými generacemi crossplay i postup s crossplay podporou pro všechny hráče hrající společně. Black Ops Cold War nabídne také systém Battle Pass, který dodatečně nabídne další obsah po vydání hry, včetně map a režimů pro více hráčů, zkušenostních bodů, zombies a dalšími robustními plány komunitních akcí ve hře. Black Ops Cold War obsahuje sdílený postup spolu s Call of Duty Warzone a přiává nové položky inventáře, které mohou být používany v obou hrách. Navíc hráči Warzone budou mít přístup k obsahu z Modern Warfare, který získali dříve jako například plany zbraní. Více informací ohledně Black Ops Cold War a Warzone bude oznámeno později. Nalaďte se 9. září na Twitch.tv/CallofDuty abyste zažili očekávané odhalení gamepleay multiplayeru v Black Ops Cold War.

Vývoj ceny

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox Series Activision, nejprohlíženější produkty Activision nebo nejlevnejší Hry na Xbox Series.

Reklama