Monster Energy Supercross 4 cena od 499 Kč | Pricemania

Monster Energy Supercross 4

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Xbox Series

Hra obsahuje přes 100 oficiálních závodníků, což je dosud nejvyšší počet jezdců z 450SX a 250SX East a West, který se kdy objevil v rámci značky Supercross. Sezóna 2020 byla zvláštní hned z několika důvodů a Supercross 4 přinese všech 11 stadionů a 17 tratí z této sezóny, včetně 7 variací Salt Lake City. ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Xbox Series

Popis

Hra obsahuje přes 100 oficiálních závodníků, což je dosud nejvyšší počet jezdců z 450SX a 250SX East a West, který se kdy objevil v rámci značky Supercross. Sezóna 2020 byla zvláštní hned z několika důvodů a Supercross 4 přinese všech 11 stadionů a 17 tratí z této sezóny, včetně 7 variací Salt Lake City. A to není vše: mezi nás se nyní připojuje ten nejžádanější závodník: soupisku Supercross 4 obohatí Ken Roczen! KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: *Oficiální sezóna Monster Energy Supercross 2020. *Více než 100 oficiálních závodníků a tratí včetně velmi žádaného Kena Roczena! *Nový Compound inspirovaný ostrovy v Maine, který můžete prozkoumat. *Více modulů a uživatelsky přívětivé rozhraní v editoru tratí. *Zcela přepracovaný režim kariéry od "Futures" po "Pro" s hlubokým systémem schopností. *Nekonečné možnosti úprav. *Hra je připravená na novou generaci platforem: dynamické rozlišení až 4K a 60 FPS.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox Series Milestone, nejprohlíženější produkty Milestone nebo nejlevnejší Hry na Xbox Series.

Reklama