The Medium

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Xbox Series

Hra na konzoli - Xbox Series X, krabicová verze, žánr: hororová - Objevte temnou záhadu, kterou dokáže vyřešit jedině médium. Zkoumejte skutečný svět a svět duchů najednou. Pomocí svých věšteckých schopností řešte hádanky v obou světech, odhalte krajně znepokojivá tajemství a přežijte setkání s The Maw ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Xbox Series

Popis

Hra na konzoli - Xbox Series X, krabicová verze, žánr: hororová - Objevte temnou záhadu, kterou dokáže vyřešit jedině médium. Zkoumejte skutečný svět a svět duchů najednou. Pomocí svých věšteckých schopností řešte hádanky v obou světech, odhalte krajně znepokojivá tajemství a přežijte setkání s The Maw – s příšerou zrozenou z nevýslovné tragédie. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Odhalte tajemstvíObjevte temnou záhadu, kterou může vyřešit pouze médium. Prozkoumejte skutečný svět a svět duchů zároveň. Využijte své psychické schopnosti k řešení hádanek zasahujících do obou světů a odhalte hluboce znepokojivá tajemství. Přežijte setkání s The Maw - entitou zrozenou z nevýslovné tragédie. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Dva světyThe Medium je psychologický horor z pohledu třetí osoby, který se vyznačuje inovativní hratelností ve.

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox Series Bloober Team, nejprohlíženější produkty Bloober Team nebo nejlevnejší Hry na Xbox Series.

Reklama