Dying Light 2: Stay Human (Collectors Edition) cena od 6 499 Kč | Pricemania

Dying Light 2: Stay Human (Collectors Edition)

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Xbox Series

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold - Před více než 20 lety jsme v Harranu bojovali proti viru – a prohráli jsme. Teď prohráváme znova. Město, jedna z posledních velkých ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Xbox Series

Popis

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold - Před více než 20 lety jsme v Harranu bojovali proti viru – a prohráli jsme. Teď prohráváme znova. Město, jedna z posledních velkých lidských osad, je rozervané konfliktem. Civilizace se vrátila zpátky do období temna. A přesto máme pořád ještě naději. V hororové akci Dying Light 2: Stay Human budete přežívat v zombíky zaplavené metropoli Villedor. Děj tohoto díla vás nevezme pouze do ulic velkoměsta, ale také na jeho střechy, do domů a možná i do kanálů..

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox Series Warner Bros, nejprohlíženější produkty Warner Bros nebo nejlevnejší Hry na Xbox Series.

Reklama