Dying Light 2: Stay Human (Collectors Edition) cena od 6 499 Kč | Pricemania

Dying Light 2: Stay Human (Collectors Edition)

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Xbox Series

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold - Před více než 20 lety jsme v Harranu bojovali proti viru – a prohráli jsme. Teď prohráváme znova. Město, jedna z posledních velkých ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Popis

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold - Před více než 20 lety jsme v Harranu bojovali proti viru – a prohráli jsme. Teď prohráváme znova. Město, jedna z posledních velkých lidských osad, je rozervané konfliktem. Civilizace se vrátila zpátky do období temna. A přesto máme pořád ještě naději. V hororové akci Dying Light 2: Stay Human budete přežívat v zombíky zaplavené metropoli Villedor. Děj tohoto díla vás nevezme pouze do ulic velkoměsta, ale také na jeho střechy, do domů a možná i do kanálů..

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

Nejoblíbenější produkty

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox Series Warner Bros, nejprohlíženější produkty Warner Bros nebo nejlevnejší Hry na Xbox Series.

Reklama