Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R cena od 689 Kč | Pricemania

Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R

Jiní zákazníci nakoupili v:
Cena: Ihned Do obchodu

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Xbox Series

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold - Elitní zločinecký gang SH1FT3R se vrací do hry, aby Spy Racers zabránili vyhrát špičkové vozidlo, které může ve špatných rukou způsobit chaos. Intenzivní akce ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Xbox Series

Popis

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold - Elitní zločinecký gang SH1FT3R se vrací do hry, aby Spy Racers zabránili vyhrát špičkové vozidlo, které může ve špatných rukou způsobit chaos. Intenzivní akce a vzrušující závody na několika neuvěřitelných místech včetně Los Angeles, Ri de Janeira a Saharské pouště. Hra podle seriálu Rychle a zběsileElitní zločinecký gang SH1FT3R se vrací do hry, aby Spy Racers zabránil vyhrát špičkové vozidlo, které může ve špatných rukou způsobit chaos. Hráči budou moct hrát za svoje oblíbené postavy jako Tony Toretto, Echo, Cisco, Layla, Gray anebo jako členové notoricky známého gangu SH1FT3R - Shashi Dar, Moray, Rafaela Moreno a mnoho dalších. Závoďte v multiplayeruSpy Racers musí ukázat celému světu, že jsou.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox Series Outright, nejprohlíženější produkty Outright nebo nejlevnejší Hry na Xbox Series.

Reklama