The Medium: Two Worlds (Special Edition) cena od 1 499 Kč | Pricemania

The Medium: Two Worlds (Special Edition)

Doporučujeme: Top 20 produktů z kategorie Hry na Xbox Series

Hra na konzoli - Xbox Series X, krabicová verze, žánr: hororová - Objevte temnou záhadu, kterou dokáže vyřešit jedině médium. Zkoumejte skutečný svět a svět duchů najednou. Pomocí svých věšteckých schopností řešte hádanky v obou světech, odhalte krajně znepokojivá tajemství a přežijte setkání s The Maw ...viac

Na skladě Zobrazit cenu včetně dopravy

Obchody doporučené jinými zákazníky

Nejoblíbenější produkty v kategórií Hry na Xbox Series

Popis

Hra na konzoli - Xbox Series X, krabicová verze, žánr: hororová - Objevte temnou záhadu, kterou dokáže vyřešit jedině médium. Zkoumejte skutečný svět a svět duchů najednou. Pomocí svých věšteckých schopností řešte hádanky v obou světech, odhalte krajně znepokojivá tajemství a přežijte setkání s The Maw – s příšerou zrozenou z nevýslovné tragédie. Special Edition obsahuje navíc steelbook, soundtrack na CD a 32stránkový artbook v pevné vazbě. Odhalte tajemstvíObjevte temnou záhadu, kterou může vyřešit pouze médium. Prozkoumejte skutečný svět a svět duchů zároveň. Využijte své psychické schopnosti k řešení hádanek zasahujících do obou světů a odhalte hluboce znepokojivá tajemství. Přežijte setkání s The Maw - entitou zrozenou z nevýslovné tragédie. Dva světyThe Medium je psychologický horor z pohledu třetí osoby, který se vyznačuje inovativní.

Recenze

Produkt zatím nemá žádne hodnocení

Reklama

brand name

Prohlédněte si další Hry na Xbox Series Bloober Team, nejprohlíženější produkty Bloober Team nebo nejlevnejší Hry na Xbox Series.

Reklama